DİKMEN İLKOKULU EK BİNASI İÇİN PROTOKOL İMZALANDI
 
Manavgat’ın Dikmen Mahallesi’nde yaptırılarak hibe edilecek olan Dikmen İlkokulu ek bina inşaatı için Manavgat İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü ile Hayırsever İbrahim ŞENLİ arasında protokol imzalandı. 
 
 
HAYIRSEVER İŞ ADAMI ŞENLİ, DİKMEN’E 4 DERSLİKLİ EK BİNA YAPACAK
Dikmen Shopping Tekstil sahibi İbrahim ŞENLİ tarafından Dikmen mahallesinde Dikmen İlkokulu’na 4 derslik ve idari bölümleri bulunan ek bina yaptırılacak. Yaptırılacak olan ek bina için Kaymakamlık Makamında imza töreni düzenlendi. Törende protokol hayırsever İbrahim ŞENLİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muammer SARIDEMİR ve Kaymakam  Dr. Mustafa YİĞİT tarafından imzalandı.
 
Antalya Orman Bölge Müdürlüğü’nün Milli Eğitim Bakanlığı'na tahsis edilen, Manavgat ilçesi Dikmen Mahallesindeki Devlet Ormanı olarak kayıtlı arsa üzerine Hayırsever İbrahim ŞENLİ tarafından 4 derslikli binası anahtar teslimi yapılarak Milli Eğitim Bakanlığına devredecek.  İnşaatın başlamasının ardından 6 ay gibi bir sürede bitirilmesi planlanıyor.
 
İŞ ADAMINA TEŞEKKÜR ETTİ
Törende Konuşan Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa YİĞİT, Hayırsever İbrahim ŞENLİ tarafından yaptırılacak olan okul; geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız, eğitimli, nitelikli birer birey olarak yetişmeleri için vesile olacaktır dedi. Bu onurlu ve örnek davranışı için ŞENLİ’yi kutlayan Kaymakam YİĞİT, hayırlı olmasını dileyerek teşekkür etti.