MANAVGAT KAYMAKAMI DR. MUSTAFA YİĞİT HACIİSALI, SÜLEK, KARACALAR VE HACIOBASI MAHALLELERİNDE VATANDAŞLA BULUŞTU
 
İçişleri Bakanlığının “Vatandaşla Buluşma” konulu Genelgesi doğrultusunda 13 Şubat 2018 Salı günü Hacıisalı, Sülek, Karacalar ve Hacıobası Mahallelerinde vatandaşla buluşma toplantısı gerçekleştirildi. 
 
Kaymakam Dr. Mustafa YİĞİT’ in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı Kürşat ŞENOL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muammer SARIKAYA, İlçe Yazı İşleri Müdürü Hasan ÇELİK, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Şükrü YILDIRIM, ASAT Hizmet Birimi Şube Müdürü Mustafa GÖKER, AEDAŞ İşletme Tesis Kontrol Amiri Mehmet ÇAĞRI KAYA, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.
 
Hacıisalı Mahallesinde başlayan program sırasıyla Sülek Mahallesi ve Karacalar Mahallesinde devam etti. Programın son bölümünde Kaymakam Dr. Mustafa YİĞİT ve beraberindekiler Hacıobası Mahallesine geçerek vatandaşla bir araya geldi. 
 
“Yalnız Değilsiniz Yanınızdayız – Yaşlılara Yönelik Sosyal Hizmet Projesi” nden yararlanan Halil CAN ve Mehmet DEMİR’i de Hacıisalı Mahallesindeki evlerinde ziyaret eden Kaymakam Dr. Mustafa YİĞİT, burada Halil CAN ve Mustafa DEMİR’ le bir süre hasbihal ederek ihtiyaç ve talepleri hakkında bilgi aldı. 
 
Muhtarlar ve vatandaşların içme suyu, elektrik ve okul talepleri üzerine dile getirdiği hususları dinleyen Kaymakam Dr. Mustafa YİĞİT “Mahallelerimizin sorunlarını yerinde tespit edip çözümler üretmek için buradayız. Çalışma arkadaşlarımızla birlikte mahallelerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini yakinen takip ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Sorunların asgari düzeye indirilmesi, ihtiyaçların azami ölçüde karşılanması noktasında tüm birimlerimiz üzerine düşeni yapmaya devam edecektir. Hep birlikte mahallelerimizi daha yaşanabilir hale getirmek için gayret göstereceğiz.” dedi.