MANAVGAT İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ
ÜNVANI   ADI  SOYADI     İŞ TLF-1      İŞ TLF-2    FAKS
KAYMAKAM Mustafa YİĞİT 746 10 04 746 30 04 746 15 58
GARNİZON KOMUTANI      Per. Üstğ. Tuğça ORDU 763 67 57   763 62 45
BELEDİYE BAŞKANI   Şükrü SÖZEN 746 13 93   746 75 75
CUMHURİYET BAŞSAVCISI Hasan DALAK 746 10 08 746 10 08 746 76 35
ADLİ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANI Erdem ERSOY 746 10 08 746 19 80 742 08 38
BARO TEMSİLCİSİ Av.Saip Umut SERTÇELİK 746 22 54   746 22 54
MANAVGAT MATSO TURİZM FAKÜLTESİ DEKANI  Prof.Dr. Hacer Bakır SERT  742 70 25    
MANAVGAT MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ Prof.Dr.Hakan SERT 743 35 00   743 35 02
         
GARNİZON KOMUTANLIĞINCA TEMSİL EDİLEN SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI      
İLÇE JANDARMA KOMUTANI J.Yüzbaşı Kürşat ŞENOL 746 10 06 742 28 59 742 28 59
         
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜNCE TEMSİL EDİLEN EMNİYET MENSUPLARI      
İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ  Mustafa Hilmi ÖZGÖNÜL 746 32 21 746 30 44 746 30 47
         
HAKİMLER (ADLİ-İDARİ YARGI), CUMHURİYET SAVCILARI        
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI  Önder Kürşat MUTLU  746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT HAKİMİ (Ağır Ceza Üyesi) Zekiye Aybeniz KARAASLAN 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT HAKİMİ (Ağır Ceza Üyesi) Gülşah DÜZGÜN 746 10 08 746 19 80 742 08 38
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI  Erdem ERSOY 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT HAKİMİ (Ağır Ceza Üyesi) Bilal SÜT 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT HAKİMİ (Ağır Ceza Üyesi) Fatma EMEÇ 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT HAKİMİ (Ağır Ceza Üyesi) Duygu AKKURT 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT 1.ASLİYE CEZA HAKİMİ     Berne EMİROSMANOĞLU 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT 2.ASLİYE CEZA HAKİMİ     Kübra ÇINAR MUTLU 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT 3.ASLİYE CEZA MAH.HAKİMİ ½ Nusret EMİROSMANOĞLU 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT 3.ASLİYE CEZA MAH.HAKİMİ ½ Gökalp Tarık GÜNAYDIN 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT 4.ASLİYE CEZA MAH.HAKİMİ ½ Tuğba ARSLANTAŞ 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT 4.ASLİYE CEZA MAH. HAKİMİ ½ Olgun DÜZGÜN 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT 4.ASLİYE CEZA MAH. HAKİMİ ½ Menduh YALVAÇ 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT 5.ASLİYE CEZA MAH. HAKİMİ  Rıza TEKİNALP 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT 6.ASLİYE CEZA MAH. HAKİMİ  Muttalip DÜRÜL 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT SULH CEZA MAH. HAKİMİ Numan TOPAL 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT 1.ASLİYE HUKUK HAKİMİ     Fevzi TEMİZKAN 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT 2.ASLİYE HUKUK HAKİMİ     Selçuk IŞIK 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT 3.ASLİYE HUKUK HAKİMİ     Metin KILIÇ 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT 4.ASLİYE HUKUK HAKİMİ     Çağlar AYDOĞDU 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ  Aykut CANER 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ  Abdullah KARAMAN 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT SULH HUKUK HAKİMİ     Nurdan KARAMAN 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT İCRA HUKUK HAKİMİ     Merve ACAR 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ ½     Ayşegül YILDIZ KAYA 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ ½     Barış ÖZDEMİROĞLU 746 10 08 746 19 80 742 08 38
MANAVGAT KADASTRO MAHKEMESİ HAKİMİ İbrahim Etem SEZER 746 10 08 746 19 80 742 08 38
CUMHURİYET SAVCISI (Müracaat, İlamat) Burak AKKURT 746 10 08 746 19 80 742 08 38
CUMHURİYET SAVCISI (Soruşturma) Ömer AKÇAY 746 10 08 746 19 80 742 08 38
CUMHURİYET SAVCISI (Soruşturma) Mehmet GENÇ 746 10 08 746 19 80 742 08 38
CUMHURİYET SAVCISI (Soruşturma) Arif Koray MUTLU 746 10 08 746 19 80 742 08 38
CUMHURİYET SAVCISI (Soruşturma) Cengiz SAMAK 746 10 08 746 19 80 742 08 38
CUMHURİYET SAVCISI (Soruşturma) Şefika Demet İLBAŞ 746 10 08 746 19 80 742 08 38
CUMHURİYET SAVCISI (Soruşturma) Türkan BAYRAK KARA 746 10 08 746 19 80 742 08 38
CUMHURİYET SAVCISI (Soruşturma) Hüseyin SAYIN 746 10 08 746 19 80 742 08 38
CUMHURİYET SAVCISI (Soruşturma) Gamze Selin OLĞUNELMA 746 10 08 746 19 80 742 08 38
CUMHURİYET SAVCISI (Soruşturma) Evren BAYKARA 746 10 08 746 19 80 742 08 38
CUMHURİYET SAVCISI (Soruşturma) Teslime ÇUHADAR 746 10 08 746 19 80 742 08 38
         
İKTİDAR ANA MUHALEFET ve TBMM'DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ BAŞKANLARI      
AK PARTİ  İLÇE BAŞKANI Hasan ÖZ 743 15 00   743 15 01
CHP İLÇE BAŞKANI Aliye COŞAR 746 23 21   746 25 10
MHP İLÇE BAŞKANI İsmail Hakkı KARADAĞ 743 00 44   746 02 50
HDP İLÇE BAŞKANI Cafer ŞENGÜL      
         
BAŞBAKANLIK VE BAŞBAKAN YARDIMCILIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLAT MÜDÜRLERİ      
İLÇE MÜFTÜSÜ Mustafa ATİLLA 746 13 35   746 69 27
         
ADALET BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLAT MÜDÜRLERİ       
DENETİMLİ SERB.VE YARDIM MERKEZİ ŞUBE MÜDÜRÜ Yusuf GÜVEN 743 38 04    
İLÇE SEÇİM MÜDÜRÜ Hilmi GENÇOL 746 24 10    
         
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ       
SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜRÜ Şükrü YILDIRIM 746 50 36 746 10 04 743 27 73
SOSYAL HİZMETLER MÜDÜR V. Nihal ETCİ  746 10 04    
         
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
SOSYAL GÜVENLİK MÜDÜRÜ Ali DURU 743 31 21   743 32 20
İŞKUR MÜDÜRÜ Yavuz AYNA 742 50 86   742 50 77
         
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
TAPU MÜDÜRÜ            Halil İbrahim ALTIPARMAK 280 12 02   746 12 37
KADASTRO BİRİMİ SORUMLUSU  İbrahim TÜTÜŞOĞLU 746 24 11   746 86 07
         
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
AKDENİZ ELK.DAĞITIM A.Ş. MANAVGAT İŞL.MÜDÜR V. Hasan POLAT 746 39 93 746 30 84 746 15 28
         
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR MÜDÜRÜ Süleyman KARAKAYA 746 28 52   746 28 53
YURTKUR MÜDÜRÜ Fatma AŞIK 742 18 34   742 18 30
         
GIDA,TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ Ömür Ozan ÇAKAL 746 10 90   746 10 96
         
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ         
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Hasan ÇELİK 746 30 04   746 15 58
NÜFUS MÜDÜRÜ  Ali KESKİN 746 14 01   746 14 01
GÖÇ İDARESİ GRUP BAŞKANI  Hasan KAHRAMAN 742 84 47    
ASAT MANAVGAT KOORDİNATÖRÜ  İbrahim BÜKÜŞ 756 96 20    
         
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
HALK KÜTÜPHANESİ MÜDÜRÜ  Hidayet OKTAY 746 39 97   746 90 13
MÜZE MÜDÜRÜ   Güner KOZDERE 753 10 06   753 27 49
TURİZM DANIŞMA BÜRO SORUMLUSU  Erdal KAÇMAZ 753 12 65   753 26 57
         
MALİYE BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ        
MALMÜDÜRÜ Leyla YILDIRIM 746 10 57 742 05 76 742 05 76
MİLLİ EMLAK MÜDÜRÜ Hüseyin DEĞERLİ 742 05 76   746 41 59
VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ Hüsrev BAŞ 746 24 03 746 24 04 746 39 92
HAZİNE AVUKATI Şenay ŞİMŞEK 746 14 94   746 15 58
         
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ        
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ  Muammer SARIDEMİR 743 25 28 743 25 29 746 35 51
HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ Hüseyin GEYİKOĞLU 746 24 16   746 63 38
         
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI Per.Üstğ.Tuğça ORDU 746 10 10    
         
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
MANAVGAT ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ Sedat ÇALIŞ 746 10 19   746 11 91
TAŞAĞIL ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ Hasan ÇİÇEK 762 32 07   762 20 05
DSİ AMO İŞLETME VE BAKIM ŞUBE MÜDÜRÜ Şevki AVCI 746 49 70 746 10 64 746 10 64
KÖPRÜLÜ KANYON MİLLİ PARK ŞEFİ Ercan ÖZCAN 742 40 50   743 35 16
         
SAĞLIK BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ         
SAĞLIK MÜDÜRÜ Dr. Aşur EKER 742 59 11   742 19 53
DEVLET HASTANESİ YÖNETİCİSİ          Dr. Mehmet ÇINAR 746 36 36 746 11 17 746 45 00
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ BAŞHEKİMİ   Dt. Ali TARAKÇIOĞLU 753 33 23    
         
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
LİMAN BAŞKANI Deniz KAYA 742 93 96   743 39 05
TELEKOM MÜDÜRÜ Ahmet NUMANOĞLU 746 09 00 746 24 24 746 19 75
MANAVGAT PTT MÜDÜR V. Hüseyin ÖREN 746 19 19   746 19 69
SİDE PTT MÜDÜRÜ       Serdal ATAY 753 17 77    
         
RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ        
T.C. ZİRAAT BANKASI MANAVGAT MÜDÜRÜ Hasan GÜDEK 746 11 19   746 14 13
T.C. ZİRAAT BANKASI ÇAĞLAYAN ŞUBE MÜDÜRÜ Yalçın BIYIK 742 50 99    
T.C.HALKBANKASI MÜDÜRÜ Nurullah OKUMUŞ 744 13 22 744 13 11  746 66 93
T.C.VAKIFLAR BANKASI MANAVGAT ŞB.MÜDÜRÜ Yavuz YÖRÜR 742 03 71 746 15 62 746 22 77
T.C.VAKIFLAR BANKASI DEMOKRASİ ŞB.MÜDÜRÜ Osman KAYA 746 97 72 742 85 19 743 25 88
         
TBMM'DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİ BAŞKANLARI      
DSP İLÇE BAŞKANI Ahmet ÇAKMAK 746 12 81    
DP İLÇE BAŞKANI Ahmet BIYIKLIOĞLU 742 07 50    
SAADET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI İbrahim MASLAK      
BBP İLÇE BAŞKANI Mehmet ÇAYIR 742 69 00    
ÖDP İLÇE BAŞKANI Mehmet TARAKÇI 742 05 53   742 05 53
HAK VE ADALET PARTİSİ  Ali TEKİN      
MUHAFAZAKAR YÜKSELİŞİ PARTİSİ  Uğur GÖDEK      
HEPAR İLÇE BAŞKANI Hasan Ali KEPEZ      
MİLLET PARTİSİ  Ahmet TOKSÖZ      
İŞÇİ PARTİSİ  Ali YÜKSER      
GENÇ PARTİ Yaşar KESKİN      
ALTERNATİF PARTİ   Mustafa UÇAK      
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ  Adnan KOÇAKDEMİR      
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ Mustafa ATAŞ      
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ Ahmet YİTMEZ      
         
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE MANAVGAT İLÇE BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ      
BÜYÜKŞEHİR VE İLÇE BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ Şükrü SÖZEN      
                              " Ali COŞKUN      
                              " Oytun Eylem DOĞMUŞ      
                              " Erşan ÖZDEN      
                              " Mustafa Erkan ERSOY      
                              " Cenk Halil BAYAZ      
                              " Selçuk SENİRLİ       
İLÇE BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ Hasan ŞEKERLİSOY      
                              " Bülent ÖZGÜVEN      
                              " Abdülhalim DEMİRAL      
                              " Aydın ÖZ      
                              " Ayşe ÇETİN ÖNAL      
                              " N.Müzeyyen CENGİZLER GÜNDÜZ      
                              " Mustafa YAPIR      
                              " Füsun YILMAZ      
                              " Abdullah ÖNEL      
                              " Osman SARIKAYA      
                              " Ali COŞKUN      
                              " Mehmet Hakan SÜRAL      
                              " Hüseyin EROL      
                              " Ömer ŞAHİN      
                              " Ahmet GÜVEN      
                              " Ahmet ALP      
                              " Fazıl ÖZ      
                              " Salih DELİKKULAK      
                              " Eda Temur TANSAK      
                              " Cemil YİĞİT      
                              " Demir DURAR      
                              " Ünsal ÇİVİLER      
                              " Tuba VURAL ÇOKAL      
                              " Hadiye İNCİ      
                              " Hasan ÇETİN      
                              " Hilmi USLU       
         
MESLEKİ KURULUŞLAR,HİZMET BİRLİKLERİ VE DERNEK BAŞKANLARI İLE TEMSİLCİLERİ (MANAVGAT İLÇESİNDE BULUNAN ODA, BİRLİK VE DERNEKLER)
TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI (MATSO) Ahmet BOZTAŞ 742 83 80   742 83 81
MANAVGAT SAN.VE İŞADAMLARI DERN.BAŞK.(MASİAD) Turgay AKAR 742 32 00    
ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANI (MESO)    Hasan ÇELİK 742 99 03   742 99 06
ZİRAAT ODASI BAŞKANI  Rasim METİN 746 57 34   742 71 69
ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI     Mahmut ŞAFAK 746 13 86   742 89 64
SABİT VE SEYYAR PAZARCILAR ODASI BAŞKANI Sami Dursun DOĞAN 742 98 14   742 98 15
BAKKALLAR, BAYİLER VE BÜFECİLER ODASI BAŞKANI  Abdullah AKÇA 743 08 34   743 06 44
SERVİS ARACI İŞL.ESNAF.ODA BŞK. Mahir ÇINAR 743 21 83    
SERB.MUH. VE MALİ MÜŞV. ODASI BŞK. (MASMO) Nezih ÖZGENÇ 746 09 79   746 98 99
SÜT VE SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ (MASÜB) Bilal AY 746 64 68   742 56 52
MANAVGAT TURİZM VE ALTYAPI BİRLİĞİ (MATAB) Erşan ÖZDEN 756 96 20 756 90 44 756 96 27
MANAVGAT-SİDE TURİSTİK OTELCİLER BİRLİĞİ (MASTOB) Cengiz Haydar BARUT      
TİTREYENGÖL-SORGUN TURİZM YAT. BİRLİĞİ (TİSOYAB) Hüseyin AYDOĞAN      
EVRENSEKİ TURİZM İŞLETMECİLER BİRLİĞİ (ESDER) Ali GÜNEŞ      
KIZILAĞAÇ TURİZM YATIRIMCILARI DERNEĞİ (KITUYAD) Osman ERGİN      
SİDE KÜLTÜR TURİZM VE TANITMA DERNEĞİ Murat ESİN      
ÇOLAKLI TURİZMİ GEL. VE TANITMA DERN.(ÇODER) Yahya KURT     324 47 77
TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ (TURSAB) Ahmet ÖZDEN      
TABİBLER ODASI TEMSİLCİSİ Bünyamin ŞİMŞEK      
DİŞ HEKİMLERİ ODASI TEMSİLCİSİ    Dt.Burak ŞİMŞEK 746 16 26   746 36 39
İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI TEMSİLCİSİ  Yalçın ZOR 746 08 34   746 66 83
MİMARLAR ODASI TEMSİLCİSİ Ayşe Betül SARIKAYA 746 20 91   742 66 06
TMMOB PEYZAJ MİMARLARI ODASI TEMSİLCİSİ  Meryem ÖZKAYMAK 747 66 88    
MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI TEMSİLCİSİ  Erşan ÖZDEN 746 08 63   746 78 13
ELEKT.MÜH.ODASI.TEMSİLCİSİ Abdullah CENGİZ 742 79 36    
HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI TEMS.   Osman Zafer KEÇER 746 13 93    
LİSANSLI HARİTA VE KADASTRO MÜH.BÜRO SOR. Sait UÇAR 746 13 77    
ECZACILAR ODASI TEMSİLCİSİ Ali İYİOL      
         
SENDİKALAR VE BAŞKANLARI           
OLEYİŞ BÖLGE ŞUBE BAŞKANI  M.Ali ÖRS 742 04 80   746 61 30
TOLEYİS BAŞKANI Cemalettin KELTEN 742 28 86    
YEREL-İŞ SENDİKASI TEMSİLCİSİ  Mustafa SALCAN      
TÜRK EĞİTİM-SEN 2 NOLU ŞUBE BŞK. Fethi KURT 742 29 96   742 65 65
EĞİTİM BİR-SEN TEMSİLCİSİ  Hasan KIRTEKE  746 14 24    
EĞİTİM-SEN TEMSİLCİSİ  Kubilay YALÇINŞAHİN      
EĞİTİM İŞ-SEN TEMSİLCİSİ Neriman ÇAKAR      
DİYANET SEN TEMSİLCİSİ Hasan GÜL      
TÜRK DİYANET VAKIF SEN TEMSİLCİSİ Abdullah NALÇA      
DİVA SEN TEMSİLCİSİ  Mehmet Duran ÜNAL      
DİN-BİR SEN TEMSİLCİSİ  Selami ACET      
SAĞLIK SEN TEMSİLCİSİ  Atila İŞERİ 742 59 11    
TÜRK SAĞLIK SEN TEMSİLCİSİ  Vedat YILMAZ 742 59 11    
TÜM SAĞLIK SEN TEMSİLCİSİ  Şahin BAŞER 742 59 11    
         
KOOPERATİFLER  (MÜDÜR VE  BAŞKANLARI)           
TARIM KREDİ KOOPERATİFİ MÜDÜRÜ Nabi KÜÇÜKKURU 746 10 26   746 10 26
ESNAF KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI  Salim AKSOY 746 12 05   742 86 15
236 NOLU ÖĞRENCİ SERVİSİ VE MOT.TAŞY.KOOP.BŞK. Mustafa AYDIN 742 34 68    
ŞEHİRİÇİ HALK OTOBÜSLERİ KOOPERATİF BAŞKANI Emin KAYA      
SS MANAVGAT MERKEZ ESN.VE SANT.KREDİ KEF.KOOP.BŞK. Abdullah AKÇA 743 55 77    
MANAVGAT ÇEVRESİ ESN.VE SAN.KREDİ KEF.KOOP.BŞK. Mehmet Muammer ÜNAL 742 53 54 742 53 55  
158 SAY.PAMUK SATIŞ KOOPERATİFİ MÜDÜRÜ(ANTBİRLİK) Cemil ÖZDEN 746 10 32   746 10 32
         
ÖZEL BANKALAR VE  MÜDÜRLERİ        
AKBANK MANAVGAT ŞUBE MÜDÜRÜ Mevlüt  ÖZOĞLU 742 09 54 746 10 37 746 13 80
AKBANK SANAYİ SİTESİ ŞUBE MÜDÜRÜ Mustafa BAŞAR 743 40 94 7468741  
AKBANK SİDE ŞUBE MÜDÜRÜ Gökhan ÖZTÜRK 753 55 00    
GARANTİ BANKASI MÜDÜRÜ    İlhan ÖZKARA 744 12 00    
GARANTİ BANKASI SAN.SİT.ŞB.MÜDÜRÜ    Zeyde UYSAL 744 17 00    
GARANTİ BANKASI ÇARŞI ŞB.MÜDÜRÜ    Kenan ODABAŞ 744 12 50    
İŞ BANKASI MANAVGAT ŞB.MÜDÜRÜ Ahmet SOLAK 742 60 25   746 10 46
İŞ BANKASI MANVGAT SANAYİ SİT.ŞB.MD. Koray AYHAN 742 90 04   742 17 50
YAPI KREDİ BANKASI MÜDÜRÜ     Ayşe GÜR 746 12 38 746 42 22  
YAPIKREDİ BNK.SAN.SİT.ŞB.MÜDÜRÜ     Hayriye GÜNGÖR 743 05 60    
ŞEKERBANK MÜDÜRÜ Ali Sıtkı KURTAR 742 19 25   742 19 25
ING BANK MÜDÜRÜ Aytaç YALIN 746 75 17 746 75 16  
FİNANSBANK MANAVGAT ŞB.MÜDÜRÜ Ahmet PAYLI 743 04 22   743 04 20
FİNANSBANK DEMOKRASİ ŞB.MD. Fatma YILDIRIM 742 49 00    
HSBC BANKASI MÜDÜRÜ Sebahat DEMİREL 742 67 79    
TEB BANK ÇARŞI ŞB. MÜDÜRÜ Kamber GÖÇMEN 743 04 74   743 04 77
TEB BANKASI MANAVGAT ŞB. MÜDÜRÜ Levent AKGÜN 743 29 80 743 29 89 743 29 88
DENİZBANK MÜDÜRÜ Çetin IRMAK 746 25 88 743 14 54 743 14 67
BURGANBANK ŞB.MÜDÜRÜ Şükrü ÜSTÜN 743 18 18    
TURKLANDBANK MÜDÜRÜ Güler KÖKÇE YÜKSEL 743 36 46   743 36 51
TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI MÜDÜRÜ Hasan ÖZ 743 23 94    
FİBABANK ŞUBE MÜDÜRÜ Burak ÖZCAN 742 34 49    
         
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER-VAKIFLAR VE BAŞKANLARI      
TÜRK HAVA KURUMU BAŞKANI Hasan ARSLAN 746 15 00   746 11 92
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ BAŞKANI Hatice SEZER 742 58 38   746 77 08
TEMA VAKFI BAŞKANI Şenay MALBORA 742 16 73   746 94 04
KIRIM TÜRKLERİ KÜLTÜR VE YARD.DERNEĞİ BAŞKANI Zeynegül ALGÜL      
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ BAŞKANI  Aziz GÜNYELİ 742 16 23    
         
MAHALLİ BASIN KURULUŞLARI         
NEHİR GAZETESİ  Sümeyra ŞAHİN 746 39 02    
MANAVGAT'IN SESİ GAZETESİ Neşe YILMAZ 746 30 51    
AKDENİZ HABER GAZETESİ Aysel GELENDOST 746 30 51    
KENT GAZETESİ Ahmet ŞAHİN 746 77 79    
SAHİL GAZETESİ Kamil ATALAY 746 55 35    
HABERCİ 07 GAZETESİ Sedat MANAV  746 59 59    
MANAVGAT KÖPRÜ GAZETESİ  Sırrı ÖZKAN      
PUSULA GAZETESİ  Tamer ERKİNER      
AKDENİZ SÖZ GAZETESİ  Hidayet ÖZCAN 746 09 95    
AKDENİZ HEDEF GAZETESİ Nihal YILMAZ YİĞİT 742 23 34    
AKDENİZ GÖLGE GAZETESİ  Muzaffer ÖZCAN 746 09 95    
MANAVGAT YANKI GAZETESİ  Gülsüm Nalan AKPINAROĞLU      
MANAVGAT MANŞET GAZETESİ  Irmak ŞAFAK 742 72 05    
SİDE FACE DERGİSİ  Selda TEMELLİ ŞENEL      
INSIDE DERGİSİ  Emre UYAR 746 46 96    
MANAVGAT VENÜS RADYO Irmak ŞAFAK 746 47 77    
MRT RADYO Mustafa TUNCER      
SİDE FM RADYO Sedat MANAV 746 59 59    
         
YAYGIN BASIN KURULUŞLARI TEMSİLCİLİKLERİ         
TÜRKİYE GAZETECİLER CEMİYETİ ANTALYA TEMSİLCİSİ Arif KAPLAN 742 77 79    
MANAVGAT GAZETECİLER VE YAZARLAR DERNEĞİ BŞK. H.Avni GELENDOST 746 30 51    
ANADOLU AJANSI (AA) TEMSİLCİSİ  Fatih HEPOKUR 746 55 35    
TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ TEMSİLCİSİ  Fatih HEPOKUR 746 55 35    
İHLAS HABER AJANSI (İHA) TEMSİLCİSİ  Arif KAPLAN 742 77 79    
AKDENİZ HABER AJANSI (AHA) TEMSİLCİSİ  Hakan TANKAYA 746 30 51    
DOĞAN HABER AJANSI (DHA) TEMSİLCİSİ  Mitat ABAKAN 746 55 35    
SABAH GAZETESİ TEMSİLCİSİ  Muharrem MANĞ      
         
         
         
         
         
         
NOT: İşbu Manavgat ilçesi Protokol Listesi 14.08.1981 tarih ve 8/345 sayılı "Ulusal ve Resmi Bayramlarda Yapılacak Törenler Yönetmeliği"nin eki EK-1 işaretli listeye göre hazırlanmıştır.
         
     Bayram ve törenlerde ilçede bulundukları takdirde ;        
1- T.B.M.M. Üyeleri Garnizon Komutanından önce,        
2- Bakanlık Müfettişleri, Sayıştay Denetçileri, Bankaların Yeminli Murakıpları, Daire Müdürlerinden önce,    
3- Genel Müdürlük ve Bölge Müfettişleri, Daire Müdürlerinden sonra,      
4- Orgeneral ve Oramiraller T.B.M.M. üyelerinden önce,        
5- Korgeneral, Koramiral, Tümgeneral, Tümamiral, Tuğgeneral ve Tuğamiraller Garnizon Komutanı ile birlikte yeralırlar.  
         
GÖREVLİ VE TELEFON DEĞİŞİKLİĞİNDE  TEL:746 10 04 - 746 30 04 FAX:746 15 58 NOLU TELEFONLARA BİLDİRİLMESİ RİCA OLUNUR.